Počiatok Esencií Araretama

VZNIK

Datuje sa do roku 1990 a je spojený s príbehom Američana Johna Thralla, priateľa Sandry Epstein, ktorý ju v tom roku prišiel navštíviť do Atlantického dažďového pralesa a chcel jej oznámiť, že za pár mesiacov zomrie na rakovinu. Sandra našla pre neho pomoc a odpoveď v rastlinách tohto nádherného pralesa. Tento príbeh odštartoval Sandrinu dráhu výskumníčky a neskôr aj výrobcu vibračných esencií, ktoré dnes poznáme pod menom ARARETAMA, a ktoré úspešne vyrába do dnešného dňa.

VÝHODY PRÁCE S ESENCIAMI ARARETAMA

V dnešnej dobe existuje nepreberné množstvo esencií, ktoré sú vyrobené z kvetov, minerálov, vedomia zvierat, archanjelov, atď. Na tejto stránke sa stretnete s vibračnými esenciami Araretama, ktoré majú pôvod v Atlantickom dažďovom pralesa, nachádzajúcom sa na východnom pobreží Brazílie od hraníc štátu Rio Grande do Norte až k hraniciam štátu Rio Grande do Sul. Napriek drastickému zničeniu väčšej časti pralesa, patrí stále medzi jednu z najväčších biodiverzít na našej planéte. A práve toto prostredie, kde sa nachádzajú rastliny, z ktorých sú esencie vyrobené, prináša rozdielnosti oproti iným vibračným systémom.

 

Vedomie rastlín v tomto prostredí pestuje už stáročia kvality, ktoré je potrebné v súčasnosti rozvinúť aj u ľudí. Ide o vedomie, ktoré dokáže rešpektovať a ctiť rozdielnosti. Prales si vyvinul za stáročia úroveň vedomia, ktorá mu pomáha vytvoriť bohatú diverzitu napriek obmedzenému priestoru a nekvalitnej pôde.

 

Esencie sú vyrábané priamo v prírode novým spôsobom, ktorý ctí život, a preto sa neničia časti rastlín, ale materská esencia sa vytvára v ich prirodzenom ekosystéme.

 

Esencie Araretama rýchlo prinášajú informácie o blokoch alebo naopak objavenie našich nevyužitých potenciálov. Sú veľmi dobre uzemnené, preto sa len málokedy stane, že niekto nezavníma ich účinky.  Nie sú kontraindikované so žiadnym iným systémom. Keďže majú v sebe vedomie bohatej biodiverzity, znášajú sa s inými technikami, esenciami, homeopatikami, či liekmi. Neexistuje ani „veková kontraindikácia“. Používame ich od bábätiek v prenatálnom veku až po starých ľudí.