Roses <3

Roses (ruže) – 5 esencií vytvorených zo šťastných ruží kvitnúcich na Sandrinej záhrade v Cunha. Je to malá farma v horách, jedno z miest, kde Sandra esencie tvorí. Ruže si ju privolali, aby v podobe esencií priniesla 5 frekvencií lásky. Sú to ženské esencie pre ženy i mužov.

Tenderness – „Nežnosť“

Esencia divokej ruže (u nás Šípková ruža)

pracuje s tým, aby sme nemuseli zavierať svoje srdcia. Ľudia sa začínajú uzatvárať do seba, pretože majú potrebu chrániť sa. Vy ale môžete byť jemní a nežní, prekvitať čistou láskou. Táto esencia je vynikajúca pre výživu celej vašej rodiny.

Abundance – „Hojnosť“

Esencia sýtožltej ruže

Prosperita, hojnosť. Vďaka tejto ruži dosiahnete až ku zdroju svojich schopností a začnete ich realizovať. Všetko, čo milujte, jednoducho aj robíte. Napojíte sa na bohyňu Oxume (podľa Umbanda energia zvodnosti a „dosiahnem to, po čom túžim“) a otvorí sa vám kanál hojnosti.

To Share – „Zdieľanie“

Esencia z bielej ruže

prináša hlboké čistenie a vedie ku schopnosti byť spolu a spoločne zdieľať. Učí vás byť hlboko empatickí, jemnejší v komunikácii a otvorenejší zdieľať. Je vynikajúca pre výživu rodín i pracovných tímov.

Enthusiasm – „Entuziazmus“

Esencia oranžovej ruže

Je to základná energia, ktorú si v týchto časoch potrebujeme udržať. Je to VITALITA a hlboké nadšenie pochádzajúce z duševnej a nie len mentálnej úrovne.

Equilibrium – „Rovnováha“

Esencia ružovo-žltej ruže

Stále viac a viac ju v týchto časoch používame ako „krízovú“ esenciu, ako „záchrancu“. Pracuje tak, že vám pomôže uchopiť svoju silu, ak sa cítite zraniteľní (v zmysle ohrozenia). Je krízovou esenciu podobne ako Rudá, ale dáva nás do rovnováhy z inej úrovne – nie je to metabolizátor (Rudá), ale naučí nás zaobchádzať s našou zraniteľnosťou.