Ceará (2022)

Sada Ceará bola vytvorená na počesť oblasti na severovýchode Brazílie nesúcej rovnaký názov – Ceará, pre ktorú je typický nikdy neutíchajúci vietor, nemilosrdná horúčava, kilometrové pláže a pobrežie bohaté na vegetáciu a mangrovníky, ktoré nabudia vaše zmysly: pobrežný vánok vám privanie vôňu ovocia a vaše oči poteší nádherný kontrast pieskových pláží, modrého oceánu a oblohy vo farbe indiga. Táto sada prináša Vytrvalosť, Dôstojnosť a Eleganciu duše a v súčasných nepredvídateľných a rušných časoch nám pomáha implementovať tieto cnosti do nášho života energickým, ochranným a milujúcim spôsobom.

Tri esencie, tri nové Matky systému - Nové Caju (Cajueiro), Moringá a Carnaúba.

Užívanie:

Každú esenciu užívajte 3x denne po 7 kvapiek.

Cajueiro

Nové Caju prichádza zo severovýchodnej Brazílie po 21 rokoch. Predstavuje energiu vytrvalosti pri plnení zámerov duše založenej na plynulom toku vitality. Je stelesnením expanzie.

Moringá

Nežná, elegantná, pôvabná, jemnulinká a nádherne krehká. Jej biele kvietky sú ako vzácne klenoty. Čistí naše vnútorné vody, pomáha spracovať traumy a zranenia, ukotvuje dôstojnosť, detoxikuje emociálne ploe a zjemňuje naše správanie. Jemná a pritom silná a účinná v emociálnej dimenzii, je návratom k archetypálnej, nekonečnej ženskosti.

Carnaúba

Ak máme problém so sebaúctou, ak sme v živote pocítili zradu, či žili v dominantnom vzťahu, utrpela naša dôstojnosť. Carnaúba sa zrodila zo stromu s rovnakým názvom, ktorého majestátnosť a sila je stelesnením dôstojnosti. Pomáha nám dotknúť sa našej vnútornej sily a pravej podstaty. Prináša dôstojnosť bytia a rovnováhu bez arogancie a pýchy.