Esperanza - nádej (2018)

3 silné esencie, ktoré s vami zatrasú, pokiaľ ste sa niekde zasekli alebo zacyklili, posilnia vašu životnú cestu a vnímanie súvislostí.

Sandra ich vytvorila na jeseň 2018 ako sprievodcu pre obdobie, kedy prežívame náročné životné zmeny alebo sme zaseknutí a potrebujeme sa pohnúť ďalej.

„Otváram sa božským prejavom.“

Graca Divina – Božia milosť

Esencia vzácneho bieleho kvetu „Kráľovná noci“

Tento kvet sa otvára len jednu noc v roku. Sandra z neho vytvorila esenciu Cosmos a esenciu Božia milosť. Hoci z jedného kvetu, sú to rozdielne esencie s rôznym smerovaním. Božia Milosť dokáže vytiahnuť bolesť z hĺbky našej duše. Hlboká bolesť je pre nás prekážkou a často si ju valíme pred sebou ako hovnivál svoju guličku a pritom si toho vôbec nie sme vedomí. Je tiež akýmsi strhnutím závoja ilúzie a momentom pravdy. Zrazu musíte čeliť situácii, ktorej ste sa niekde hlboko vo vnútri báli a kľučkovali len, aby ste sa jej vyhli. Božia Milosť je požehnaním pre život. Už žiadne premárnené šance!

Pozn. Cosmos pracuje rovnako, naviac má len to, že posilňuje spojenie s vašimi duchovnými sprievodcami. Esencia Cosmos je súčasťou esencie sady Zdroj.

„Nech sa moje túžby po láske k sebe a k blížnemu zhmotnia v posvätných daroch“

Bem Querer – Chcieť zdieľať dobro

Zmes esencí Božia milosť a Tenderness – ružovej divokej ruže (u nás šípková)

Nemusíme medzi sebou bojovať, projektovať na seba svoje trápenia a predstavy. Môžeme sa cítiť dobre, nežne a bezpečne ako v mäkkej perinke a z toho bodu komunikovať a zdieľať krásu svojej duše s ostatnými. Chcieť dobro pre seba i ostatných. Balzam na dušu.

„Otváram sa nekonečnému zdroju viery.“

Esperanza – Nádej

Zmes esencií Božia Milosť a Hojnosť – esencia sýtožltej ruže

Každý v sebe máme žiarivý potenciál, plný tvorivej šťavy, nádeje a plynulého prežívania hojnosti, príťažlivosti a šťastia. Byť si vedomý a žiť tento prúd je učením tejto zmesi esencií.