Čaro života (2022)

Čaro, či kúzlo, v tom pravom zmysle slova, otvára dvere do novej dimenzie prepojenia sa s prírodou a následne sa premieta do nášho každodenného života. Ukazuje nám rozdiel medzi tým, čo znamená existovať a existovať tak, že sa otvoríme novým prejavom. Vedie naše vedomie k novému porozumeniu života a prítomnosti Nového. V porovnaní s našou planétou, ktorá je 4 miliardy rokov stará, sme skutočne veľmi mladým tvorom, ktorý tu žije. Sada čaro života nám sprostredkuje uvedomenie si a pochopenie, aký neznalý je náš život z pohľadu hlbokej múdrosti vesmíru, otvorí nás novému vnímaniu a naučí nás ako premeniť všetko bežné na kúzelnú skúsenosť.

Táto sada prináša esenciu Enchantment - čaro života, vytvorenú z kúzelného minerálu s bohatými farbami a jasom nočnej oblohy plnej hviezd. Zoznámte sa s piatimi esenciami, ktoré nám ponúkajú nové možnosti v živote.

Enchantment

Užívanie:

Každú esenciu užívajte 3x denne po 7 kvapiek.

Žoviálnosť

Prináša pocit slobody a pomáha upraviť rytmus a intenzitu, uvoľňuje napätie v energickom poli.

Pixel

Prináša uvedomenie, ktoré preniká do hĺbky našich vnútorných prejavov. Pozorné načúvanie týmto prejavom nás privádza ku zdroju porozumenia a pomáha nám lepšie pochopiť podstatu jednotlivých cyklov života.

Semiotika

Učí nás vnímať realitu života z rôznych uhlov pohľadov a ukazuje nám, ako sa naša realita môže zmeniť v momente, ako začneme život čítať z inej perspektívy, a tomu, čo vidíme, pripíšeme iný význam.

Prechod / zmeny

Prináša súdržnosť medzi expanziou, zrýchľovaním a zotrvaním vo vlastnom strede v neistých časoch plných zmien.

Čaro života

Umožňuje pohyb v niekoľkých rôznych dimenziách reality zároveň a rozvíja našu schopnosť pochopiť zákony vesmíru.