Secrets of Life - tajomstvá života

Tajomstvá života – Zmesi esencií pôvodne vytvorené so zámerom podporiť plynulé prúdenie jemnej kreatívnej energie pre seminár Bohyne tantry. Neskôr sa tieto zmesi stali veľmi obľúbené a užitočné v mnohých životných situáciách.

Bromélia 1
Indaia
Pyata
Marupiara

Pleasure (potešenie, radosť)

Esencia obľúbená nielen u žien, ktoré zažívajú ťažké chvíle pred menštruáciou, ale overili sme si, že jej energia podporuje prúdenie vitálnej, plodnej a tvorivej sily v nás a môžu ju používať všetci, ktorí potrebujú uvoľniť bloky v tejto oblasti. Výborná tiež v kombinácii s esenciami a programom Mandala bohatstva. Táto esencia je kombináciou esencií Bromélia 1, Embó Rudá a Cajú.

Love (láska)

Je jedinečnou liečiteľkou zaseknutých vzťahov, traumatizujúcich vzťahov a nedôvery v seba i ostatných. V ženskom cykle je to energia ovulácie a v spojení s Mandalou bohatstva si skúste zaradiť Love do obdobia, keď budete pracovať na Komunikácii. Vložíte tak do svojej komunikácie nádhernú energiu láskyplnej starostlivosti. Esencia je zmesou esencií Bromélia 2, Indaiá a Moara.

Power (sila)

Je vitálnou energiou znovuzrodenia, ktorú ženy často cítia v období po menštruácii. Naladí vás na energickosť, asertivitu a prejavenie kreatívneho potenciálu. V kombinácii s Mandalou bohatstva sa hodí napríklad v období Inovácie. Táto esencia je kombináciou esencií Soberania, Renascer a Pyata.

Vision (vízia)

Povedie vás k očiste vnútorného emocionálneho chaosu a prejasní vaše vnímanie toho, čo skutočne chcete. Obzvlášť ženy sú často zavalené stovkami rôznych požiadaviek svojho okolia. Netýka sa to len úkonov, ale najmä citovej podpory a výživy. V ženskom cykle je obdobie menštruácie prirodzene nastavené k vnútornému upratovaniu a naladeniu sa na svoj vnútorný hlas a víziu, a preto esenciu Vision odporúčame ženám v tomto období. Podporí tak ich očistu. V súvislosti s Mandalou bohatstva ju zaraďujeme do časti Kreativita, aby podporila jasnú víziu a túžbu prameniacu z duše. Táto esencia je kombináciou Eloah, Marupiara a Ararybá.