Nové esencie 2021

 

Esencie pre seminár Dharma 2021 a oveľa viac. Zoznámte sa!

Aurora

Je ako energia vychádzajúceho Slnka. Poznáte to, keď sa prebúdzajú ranné vtáčiky a spustia svoj koncert jemnosť a sviežej radostnej energie a o chvíľku sa objaví prvé svetlo a na obzore sa objavujú prvé paprsky Slnka? Tak to je ono. (Kvet Kapucínky)

„Liečenie minulých zranení“

 

Gratefulness / Vďačnosť

Táto esencia žiari ľahkosťou. Prináša jemné uvoľnenie. Citlivo. Otvára a oslobodzuje nás od pocitov viny, ktoré sa uložili v 3. čakre. Je vhodná pre rituál „liečenia generácií“

„Čisté svetlo“

Lira

Ďalšou jemnou a silnou esenciou je Lira. Lira ako lýra či harfička. Je taká nežná ako tóny harfy. Lira nás vnesie do nových úrovní komunikácie a učí nás ako sa prejavovať a komunikovať inak. Ďalšou jej kvalitou je to, že v nás prebúdza pocit, že sme prijatí.

„Láskavá bojovníčka“

 

Nové Jumping Child a Yate

Tieto 2 esencie poznáme už dlho. Jumping Child bol dokonca prvým učiteľom, ktorý Sandre odhalil, kam ako ľudstvo smerujeme a už v roku 1990 jej povedal, že nastane doba, ktorú dnes prežívame, a že sa na ňu potrebujeme pripraviť. Tento rok sa Jumping Child objavil s novým matrixom a podobne to bolo i s motýliou Yate. Sandra ich tentokrát nezmiešala s pôvodným matrixom, ale ponechala ich samostatne ako New Jumping Child a New Yate. Energiou nového Jumping Child je veľa Svetla a ľahkosti, ktorú všetci dnes skutočne potrebujeme.

„Ľahkosť bytia“