Anti Ox - emociálne antioxidanty (2021)

Láskaví a užitoční sprievodcovia v týchto pohnutých časoch. Pomáhajú nám udržať si stabilitu v prostredí neustálych premien a neistoty. Uľahčujú emociálnu očistu a sú cestou k našej vnútornej pravde, oslobodenej od všetkých nečistôt a jedov.

Aurora (liečenie minulých zranení)

Je ako energia vychádzajúceho Slnka. Poznáte to, keď sa prebúdzajú ranné vtáčiky a spustia svoj koncert jemnej a sviežej radostnej energie a o chvíľku sa objaví prvé svetlo a na obzore sa zjavia prvé paprsky Slnka? Tak to je ono. (Kvet Kapucínky).

Gratefulness (vďačnosť)

Táto esencia žiari ľahkosťou. Prináša jemné uvoľnenie. Otvára a oslobodzuje nás od pocitov viny, ktoré sa uložili v 3. čakre. Je vhodná pre rituál „liečenia generácií“.

Soft (jemnosť)

Rozvíja jemnosť vnímania i prejavu. Prináša hlboký kľud a učí nás ohľaduplnosti voči samému sebe i ostatným.

Lira (láskavá bojovníčka)

Jemná a predsa silná. Je taká nežná ako tóny harfy. Lira nás vnesie do nových úrovní komunikácie a učí nás ako sa prejavovať a komunikovať inak. Prebúdza a posilňuje v nás pocit spolupatričnosti.

Dharma

Je zdrojom svetla a ľahkosti, ktoré v súčasnosti veľmi potrebujeme. Hravá ako dieťa a nežná ako motýlie krídla, vnáša do nášho života hlboké porozumenie.