Trápi vás nespavosť?

Vyskúšajte kombináciu esencií Imbe, Mamoa a Thini-á.

Odovzdanie sa

IMBE

Podnecuje v nás schopnosť dávania a odovzdávania sa založenej na dôvere. Vstupuje do kontaktu s naším emocionálnym poľom, s našimi „vnútornými vodami“ a uvoľňuje prúdenie vnútornej energie. Otvára vnútorné videnie, uľahčuje meditáciu a hlboké dýchanie. Prispieva k mieru v duši človeka. Umožňuje prístup do posvätného vnútorného priestoru. Vyvoláva dôveru v celý proces inkarnácie. Rozpúšťa bloky od korunnej až po koreňovú čakru. Vytvára silné prepojenie medzi druhou čakrou a energetickými bodmi zápästia. Napomáha pri zdolávaní konfliktov a ťažkostí bežného dňa a keď začneme panikáriť.

Mier

MAMOẤ

Poskytuje pocity pohody, láskyplného prijatia a nežnosti. Podporuje skľudnenie a stíšenie, prináša uvedomenie si významu rytmického dýchania. Prečisťuje vzorce správania, ktoré narušujú našu rovnováhu, podporuje sústredenie pre lepšie využitie energie pri našej činnosti.

Ľahkost

THINI – Á

Posilňuje pocit sebadôvery a odovzdanie sa. Presvetľuje a prináša ľahkosť, schopnosť žiť v súčasnom okamžiku bez strachu z budúcich udalostí. Podporuje vnímavosť. Napomáha rozpoznaniu a uvoľneniu napätia spôsobeného vnútornými konfliktmi.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.