Strachy a čo s nimi

Strach …. ako normálna reakcia na skutočné nebezpečenstvo a ohrozenie, ktorá nám môže zachrániť život, alebo emociálny stav, ktorý z rôznych dôvodov vytvára a vyživuje naša myseľ? Bez ohľadu na reálnosť hrozby, náš strach bude vždy signálom zablokovanej energie na úrovni 1. čakry.

Na pomoc nám prichádzajú tri stromové esencie Caju, Pyata a Cajá, ktoré majú silnú schopnosť ukotvovania, a pomáhajú odblokovať prvú čakru a uvoľniť prúd energie.

Pyata – Uvoľňuje priechod zablokovanej vitálnej energie, otvára prúd sexuality a plodnosti, pomáha pri problémoch s reprodukčnými orgánmi, podporuje koncentráciu a dôveru v inkarnáciu, rozvíja vitálnu silu a silu vôle, posilňuje schopnosť vysporiadať sa s fyzickými a emocionálnymi výzvami. Zvyšuje odolnosť a imunitu, schopnosť bojovať a nevzdať sa. Podporuje schopnosť zdieľania.

Caju – Posilňuje vitalitu a vedie nás v ústrety radosti a tomu, čo nám prináša šťastie. Skvelá pre fyzickú a metafyzickú plodnosť, pre obdobie menopauzy a andropauzy. Rozvíja tvorivosť. Vyvádza nás z obdobia stagnácie k znovuzrodeniu. Výborná počas tehotenstva.

Cajá je esencia pochádzajúca z ostrova Fernando de Noronha, ktorá nám pomáha napojiť sa na svoju silu, dôverovať jej a nechať ju konať. Jej prínosom je sila, akcia, reakcia a ochrana.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.