Seminár Rebirth 2017

Seminár Rebirth 2017

Seminár „ZNOVUZRODENIE“ s brazílskou učiteľkou Sandrou Epstein

Znovuzrodenie

Pohybujeme sa vo veľmi nestabilnej dobe. Táto nestabilita sa týka našich základov a presvedčení. V takomto čase je jednoduché stratiť VIERU a cítiť sa veľmi neistým… Nachádzame sa v období polarizácií.

To ale nevadí, musíme si byť vedomí, že v priebehu dejín sa ľudstvo čas od času dostane do cyklov, ako je tento. To NOVÉ práve klíči, a ako každý novorodenec, potrebuje určitý čas na to, aby sme ho mohli uvidieť.

Základom je udržať našu pozornosť práve na narodenie sa toho NOVÉHO. Viera nám prináša vnútornú ľahkosť. My sme tí, ktorí majú vliať do „žíl nášho druhu“ tieto informácie.

Čo môžete získať absolvovaním tohto typu seminára?

V roku 2017 prinášame seminár ZNOVUZRODENIE 1, v ktorom budeme pripravovať novú cestu opierajúc sa o vedomie a vedenie. Araretama plynule pokračuje v emocionálnej podpore v období prechodu. K semináru bude pripravený set 5 esencií, ktoré budú vyrobené zo zmesi nádherných ruží. Tieto esencie boli pripravené, aby nám priniesli VIERU a RADOSŤ, kľúčové ingrediencie pre našu súčasnú existenciu.

Tešíme sa na vás s láskou a vierou…

Sandra Epstein a organizačný team Araretama

Kolko to stojí?

Cena seminára je 200 € bez DPH (240 € s DPH)

INFORMÁCIE

 

Termín konania:      13. – 14. 5. 2017

Miesto konania:     Academia Universum, Mlynské Nivy 34, 821 09 Bratislava
Čas konania:            11.00 – 18.00 h

 

 

PRIHLÁŠKA

 

 

Prihlášky posielajte na cez kontaktný formulár tejto stránky alebo na mail sablova@difsk.sk. V maily uveďte fakturačné údaje, na základe ktorých vám bude vystavená proforma faktúra.

 

Za záväznú prihlášku a zaradenie do kurzu považujeme zaplatenie proforma faktúry.

 

 

UBYTOVANIE

 

 

Možnosť zvýhodneného ubytovania v hoteli BLUE II – Garni, Hontianska 6, Bratislava, www.hotelbluegarni.sk. Pri objednávaní ubytovania treba nahlásiť, že idete na akciu Academia Univerzum a bude vám zarátaná zľava. Hotel je cca 7 minút chôdze od miesta konania seminára.

 

 

Seminár bude prekladaný z angličtiny do slovenského jazyka. Prosím, príďte v pohodlnom oblečení. Prineste si písacie potreby, podložku (deku alebo karimatku), šatku na previazanie očí a klbko vlny.