Seminár Coaching Dance

Tanečný seminár so Sandrou Epstein (brazílskou učiteľkou) s hlbokým liečebným účinkom

Coaching Dance

Návrat domov je terapeutický, intenzívny seminár, kde príde k odblokovaniu vzorcov, ktoré doteraz bránili plynulému prúdeniu vašej vitálnej energie. K tomuto odblokovaniu sa používa metód Coaching Dance. Prvý raz bola táto metóda predstavená na seminároch v Prahe a Bratislave v roku 2009. Prebehla celá séria kurzov a odvtedy Sandra poskytuje túto terapeutickú metódu individuálne jednotlivcom na vyžiadanie.

Tento rok cítime potrebu návratu k tomuto typu seminára, a preto sme sa rozhodli vyhradiť na to celý víkend v dňoch 20. – 21.5.2017. 14 študentov bude mať možnosť zažiť skutočné, vnútorné oslobodenie.

Čo môžete získať absolvovaním tohto typu seminára?

  • Otlačky, ktoré získavame pri narodení sú často tak silné, že väčšinu svojho života blokujeme našu autenticitu.
  • Nepotrebujeme roky, aby sme odblokovali staré vzorce. Potrebujeme objektivitu a silu.
  • Coaching Dance je tanec v skupine, kedy oslavujeme naše rozdielnosti. Každý študent, ktorý prichádza so svojim blokom je súčasne zrkadlom pre ostatných. Každý z nás je jedinečnou bránou k múdrosti.
  • Oslobodenie bloku prináša príležitosť k ďalšiemu rozvoju.
  • Sandra Epstein, autorka metódy Coaching Dance, číta na seminári jazyk vášho tela a identifikuje blok ihneď a jasne.
  • S absolútnou presnosťou, ako v zrkadle, vám ukáže postoj vášho tela, ktoré je spútané blokom, následne ho dá do pohybu a za podpory celej skupiny tým príde k jeho uvoľneniu.
Ako bude seminár prebiehať?

Študent sa postaví do liečebného kruhu a Sandra prečíta a identifikuje jeho blok. Ukáže pozíciu tela a dá sa do pohybu. Skupina tanečníkov opakuje pohyb – sila skupiny a vaša ochota a túžba po uvoľnení sú tou silou, ktorá dovolí „oslobodenie“. Všetci tanečníci sú podporou celého procesu uvoľnenia, súčasne každý z nich má tento blok v sebe určitým spôsobom zastúpený, a preto aj keď sa zúčastníte len tanca v skupine, má to pre vás veľmi hlboký efekt. Seminár je určený maximálne 14 študentom. Siedmi absolvujú odblokovanie v sobotu a ďalších sedem ľudí absolvuje odblokovanie v nedeľu. Akonáhle absolvujete čítanie a uvoľnenie svojho bloku, zaradíte sa do tanečnej skupiny a tancujete obidva dni.

Kolko to stojí?

Cena dvojdňového seminára je 299 € 

INFORMÁCIE

 

Veronika Šablová – 0903 727151 / veronika.sablova@chello.sk

PhDr. JanaKoczkášová – 0915 747539 /  www.janakoczkasova.com

 

Je potrebné, aby každý študent zaslal do 30.4.2017 informáciu o dátume narodenia, miesta narodenia a hodine narodenia (v prípade, že neviete presnú hodinu narodenia, tak aspoň približne časť dňa)