...napísali o tantrických bohyniach ...

Nádherná sada 10 bohýň Tantry, ktorá vás uchváti.

Esencie Tantrické bohyne 

"10 bohýň, ktoré ma skúšali viac ako 10 týždňov. Niektoré boli láskavé, iné zo mňa, z môjho podvedomia, vytiahli temné zákutia. „Tlačili“ ma do autentickosti a absolútnej pravdivosti k samej sebe. Ich inteligencia pôsobila na to, čo som v danom okamihu potrebovala.

Nie raz som sa ocitla na prahu toho, čo má pre mňa zmysel, čo vnímam, že ma podporuje a naopak mi nedáva žiadny zmysel. Na prahu vzdať sa svojho života a precítiť si bolesť naplno, odovzdať sa dôvere v Boha a život, a nebrániť mu svojimi presvedčeniami. Jeden týždeň ma dal úplne na kolená, kde som bola na pokraji, či chcem zostať v tomto tele a v tomto živote. Mala som možnosť sa rozhodnúť čo ďalej. Všetko má svoj zmysel, aj v ten týždeň som si uvedomila, kto som a čo chcem. Iný týždeň bol o radosti a eufórii zo života na planéte, s úžasom som vnímala dokonalosť bytia.

Záver bol o vďačnosti a prijatí seba, so všetkým, aj s mojou temnotu aj s obrovským svetlom. Už teraz cítim, že mi esencie chýbajú, stali sa súčasťou môjho ja. Ďakujem za silu bohýň, že som sa otvorila všetkým aspektom a vnímaniu na čom chcem ďalej pracovať, v čom je moja sila. Ďakujem, že som kráľovnou a kráčam v tomto živote, mám pri sebe úžasných ľudí, partnera a deti, ktorí ma podporujú."

Ivana Molnárová
"Araretama esencie ma sprevádzajú na ceste sebapoznania už skoro 10 rokov. Avšak táto prenádherná sada desiatich esencií bola mojou najhlbšou, najsilnejšou a zároveň najkrajšou cestou poznania – aká som, kto som, kým môžem a kým nemusím byť  
V starojoginskej praxi Šaktizmu sa Adi Prašakti, božská matka, rozostúpila do desiatich smerov a tak vzniklo 10 Tantrických bohýň, desať aspektov reality. Každá z bohýň je strážkyňou niektorej zo zásadných úloh vesmíru, 10 kozmických síl, 10 ciest k realizácii jednoty so sebou, s bytím tu na Zemi, jednotou s vesmírom.
     	Každá z esencií, ktoré vytvorila Sandra Epstein úplne dokonale, mi pomohla dotknúť sa každej z týchto síl, ktorá sa nachádzajú v nás, v našich fyzických, emociálnych a duchovných telách. Nie vždy to bolo jednoduché, ale táto sila dôvery v proces, ktorá vznikla hlavne v najťažších situáciách zrkadliacich sa v realite, bola nádherným magickým zážitkom, ktorý vám nedá žiadna kniha, žiaden seminár, ale v tej chvíli vám to dáva život sám. A vy cítite neopísateľnú vďačnosť voči svojim rodičom, deťom, priateľom, svojim minulým i súčasným učiteľom, lebo vďaka nim môžete byť tým, kým teraz ste.
Na záver by som chcela vyjadriť hlboké poďakovanie Sandre Epstein za jej úžasnú tvorivosť, dary, ktoré nám pomáhajú byť lepšími ľuďmi. 
 Obrovské ďakujem 💖🙏"

Zuzana Rohutná

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.