THINI - Á

Posilňuje pocit sebadôvery a odovzdanie sa. Presvetľuje a prináša ľahkosť, schopnosť žiť v súčasnom okamžiku bez strachu z budúcich udalostí. Podporuje vnímavosť. Napomáha rozpoznaniu a uvoľneniu napätia spôsobeného vnútornými konfliktmi.

THINI - Á
THINI - Á

Ľahkosť

ODPORÚČAME V TÝCHTO PRÍPADOCH

Negatívna panovačná sila. Strach. Zlosť. Útlocitnosť. Nadmerné množstvo neustále sa opakujúcich myšlienok. Neistota. Nasávanie negatívnych psychických pocitov z okolitého prostredia. Úzkosť. Rigidita. Predsudky. Problémy s otvorením sa. Ctižiadosť. Nadmerná potreba kontroly.

Kľúčové slová: ľahkosť

Element: vzduch

Čakry: 7.

Mandala Ararȇtama: Začiatok

Odporúčame s Aqua Ignea: modrá

VENUJTE POZORNOSŤ NASLEDUJÚCIM OTÁZKAM

  1. Ak zameriate pozornosť na svoje telo, vnímate ho ako napäté alebo uvoľnené?
  2. Sú vaše pohyby strnulé alebo ladné? Kedy sú strnulé?
  3. Sú vaše pohyby nedbalé (v zmysle ako telo bez duše)?
  4. Ste úplne prítomní v tom, čo robíte, alebo sa nechávate rozptyľovať viacerými činnosťami naraz a ste rozlietaní až stratení?
  5. Čo by ste chceli na spôsobe svojho pohybu zmeniť?

CVIČENIE

  1. Prechádzka s dotykom vetra: Kráčajte a pri chôdzi si všímajte element vzduchu, ktorý vás nesie. Vnímajte jeho ľahkosť a jemnosť dotyku na svojej tvári či tele.
  2. Prechádzka prázdnymi priestormi: Vedome prechádzajte prázdnymi priestormi. Vyberte sa napríklad na prechádzku mestom a nechajte sa viesť ľahkosťou. V dave pozorujte voľné miesta a vstupujte do nich bez toho, aby ste narážali do iných. Ako taký tanec víly prázdnym priestorom v dave.

AFIRMÁCIA

Odovzdávam sa posvätnému vedeniu mojej hviezdy

AFIRMÁCIA PRE TELO

Odovzdávam sa plynutiu života