Eloah

Ochrana a sila. Zdroj, ktorý uchováva všetko v jednote a umožňuje harmonické spojenie ženského a mužského prvku. Cesta k spojeniu s našou prapôvodnou Bohyňou. Podporuje intuíciu nášho vnútorného hlasu a otváranie sa vnútornému dialógu. Mentálna a emocionálna jasnosť, synchronicita.

Eloah
Eloah

Jasnosť

ODPORÚČAME V TÝCHTO PRÍPADOCH

Ťažké prijímanie rozhodnutí, zmätok, nedostatok sústredenia, egocentrizmus, neistota, nedostatok flexibility a kreativity, ťažkosti s vyjadrením vnútorných pocitov.

Kľúčové slová: jasnosť

Element: voda, vzduch, oheň, zem

Čakry: 1., 2., 3., 6.

Mandala Ararȇtama: Očista

Odporúčame s Aqua Ignea: zelená, fialová

VENUJTE POZORNOSŤ NASLEDUJÚCIM OTÁZKAM

  1. Uvedomujete si plne a jasne emočné pohyby vo svojom vnútri?
  2. Dokážete udržať dobrý vnútorný dialóg?
  3. Ste vnútorne zorganizovaní?
  4. Aká je vaša organizácia vo vonkajšom svete? Máme na mysli vaše praktické záležitosti.

CVIČENIE

  1. Vnútorný dialóg: Vyberte sa na prechádzku a pozorujte, o čom sa sami so sebou rozprávate. O čom je váš vnútorný dialóg?
  2. Bohyňa: Čo pre vás znamená Bohyňa a ženský princíp? Vnímate samú seba ako súčasť Bohyne alebo ako Bohyňu (muži: svoju matku a ženu ako Bohyňu)? Ak áno, ku ktorej máte blízko a prečo?
  3. Úcta k prapôvodnej Bohyni: Urobte si svoj vlastný rituál uctievania múdrosti a krásy Bohyne. Je dôležité urobiť to od srdca a intuitívne. Použite akékoľvek prvky (sviečky, kvety, kadidlo, hudbu, modlitbu a pod.). Tento rituál opakujte tak často, ako to sami budete cítiť.

AFIRMÁCIA

Pod ochranou svojho vnútorného chrámu vyjadrujem svoju silu v jej celistvosti

AFIRMÁCIA PRE TELO

Vyjadrujem svoju vnútornú múdrosť